English Back
Mirėsevini nė Raiffeisen DIREKT, Mobile Banking!

Ky ėshtė njė shėrbim 24 orė / 7 ditė tė javės!
Tani Raiffeisen Bank ofron pėr ju mundėsinė pėr tė kryer veprime bankare, transaksione nėpėrmjet celularit i cili ka lidhje me internet dhe suporton web browser dhe/ose Java.Duke pėrdorur telefonin tuaj celular ju mund tė: Nėse ju dėshironi tė pėrfitoni nga tė gjitha shėrbimet e mėsipėrme, ajo qe ju duhet tė bėni ėshtė tė na vizitoni dhe tė aplikoni nė njėrėn prej degėve tona.
Kanali web browser i Raiffeisen DIREKT, Mobile Banking ėshtė i bazuar nė telefonat celularė qė suportojnė teknologjinė web browser. Lidhja me internet nė telefonin tuaj celular mund tė mundėsohet nga ēdo operator telefonik nė Shqipėri dhe jashtė saj.
Futuni nė Raiffeisen DIREKT, Mobile Banking VETĖM pasi tė jeni pajisur me Emėr Pėrdoruesi dhe Fjalėkalim.
Ndiqni kėto hapa pėr tė hyrė nė Raiffeisen DIREKT, Mobile Banking – Web-Browser:
Ju urojmė punė tė mbarė me Raiffeisen DIREKT, Mobile Banking!
Kanali java i Raiffeisen DIREKT, Mobile Banking ėshtė i bazuar nė telefonat celularė qė suportojnė teknologjinė Java.
Futuni nė Raiffeisen DIREKT, Mobile Banking VETĖM pasi tė jeni pajisur me Emėr Pėrdoruesi dhe Fjalėkalim.
Ndiqni kėto hapa pėr tė hyrė nė Raiffeisen DIREKT, Mobile Banking – Java:
Ju urojmė punė tė mbarė me Raiffeisen DIREKT, Mobile Banking!